KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14477316
nr 1447 7316
Lars Serena. Signerad, kustmotiv. Olja på duk, 60x89cm, yttermått inklusive ram: 63x93cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 februari 2022
kl 18:44:42
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
800 kr